mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Instalator/ Pomocnik instalatora elektronicznych systemów zabezpieczeń

Opis stanowiska:

• instalacja i podłączanie urządzeń
• montaż tras kablowych
• układanie kabli i przewodów

Wymagania:

• roczne doświadczenie zawodowe
• wykształcenie techniczne
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• dyspozycyjność
• odpowiedzialność, rzetelność,  zaangażowanie w pracę

Dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata uprawnień SEP.

Oferujemy:

• pracę w profesjonalnym zespole
• stabilne zasady zatrudnienia
• specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Instalator”.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest firma mvb z siedzibą w Szczecinie. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji pod linkiem mvb.pl/pl/klauzula-informacyjna-procesu-rekrutacji-pracownikow/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry