mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Serwisant Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa

Opis stanowiska:

• prowadzenie konserwacji i instalacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem systemów sygnalizacji pożaru SAP
• naprawa awarii ww. systemów
• uruchamianie i programowanie ww. systemów

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub  wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika)
• bardzo dobra znajomość elektronicznych systemów bezpieczeństwa w szczególności SAP, DSO, SSWiN, KD, CCTV
• doświadczenie w zakresie uruchamiania i konserwacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa
• uprawnienia SEP E do 1kV
• prawo jazdy kat. B
• dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

• pracę w profesjonalnym zespole
• stabilne zasady zatrudnienia
• specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Serwisant”.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest firma mvb z siedzibą w Szczecinie. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji pod linkiem mvb.pl/pl/klauzula-informacyjna-procesu-rekrutacji-pracownikow/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry