mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Instalator elektronicznych systemów zabezpieczeń

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin .

Opis stanowiska:

  • montaż i podłączenie urządzeń
  • montaż tras kablowych
  • układanie kabli i przewodów

Wymagania:

  • roczne doświadczenie zawodowe
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata uprawnień SEP.

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole
  • stabilne zasady zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • specjalistyczne szkolenia

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Instalator”. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na stanowisko Instalator elektronicznych systemów zabezpieczeń