mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Konserwator /pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
• utrzymanie obiektu w należytym stanie technicznym,
• wykonywanie wszelkiego rodzaju bieżących napraw sprzętu i wyposażenia firmy,
• opieka nad pojazdami firmowymi
• dbanie o porządek w magazynie,
• pomoc przy załadunku/rozładunku towarów,
• załatwianie bieżących spraw poza firmą,
• wykonywanie prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania:
• dyspozycyjność,
• uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność,
• sumienność, dokładność,
• sprawność fizyczna,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziane osoby posiadające kwalifikacje oraz znające zagadnienia elektryczne.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w profesjonalnym zespole
• sprzęt niezbędny do wykonywania zadań.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Konserwator”.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na stanowisko Konserwator /pracownik gospodarczy