mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Pomocnik Serwisanta Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa i Systemów SAP

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne przy prowadzeniu konserwacji i instalacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem systemów sygnalizacji pożaru SAP
  • wsparcie techniczne przy naprawach awarii ww. systemów
  • wsparcie techniczne przy uruchamianiu i programowaniu ww. systemów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika)
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektronicznych systemów bezpieczeństwa w szczególności SAP, DSO, SSWiN, KD, CCTV będzie stanowiła dodatkowy atut
  • mile widziane doświadczenie w zakresie uruchamiania i konserwacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa
  • uprawnienia SEP E do 1kV
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole
  • stabilne zasady zatrudnienia
  • specjalistyczne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Pomocnik Serwisanta”. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na stanowisko Pomocnik Serwisanta Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa i Systemów SAP