mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Aktualności

Port lotniczy w Bydgoszczy dostosowany do przepisów strefy Schengen

Po porcie lotniczym w Goleniowie to terminal pasażerski w Bydgoszczy jest kolejną, zakończoną inwestycją związaną z wyposażeniem lotniska w instalacje systemów zabezpieczeń oraz dostosowaniem przejścia granicznego do przepisów obowiązujących w strefie Schengen.
Obsługa portu lotniczego jak i sami pasażerowie mogą czuć się wyjątkowo bezpiecznie  w związku z zainstalowaniem przez mvb w obiekcie nowoczesnych systemów kontroli dostępu, sygnalizacji napadu, pożaru oraz monitoringu wizyjnego.

Co ważne, wymienione systemy są ze sobą tak zintegrowane, tak współpracują, że dzięki nim znacznie wzrosło wspomniane bezpieczeństwo, jak również podniósł się komfort pracy oraz poziom obsługi podróżnych i ich przepustowość.
Ponadto na potrzeby przejścia granicznego mvb dostarczyło i zamontowało wysoko wyspecjalizowane urządzenie elektroniczne - rentgen do prześwietlania bagażu.
Wraz z wiosennym harmonogramem lotów zaczną obowiązywać nowe zasady odprawy pasażerów - w przypadku lotów do krajów strefy Schengen obowiązkowa będzie kontrola biletowa oraz bezpieczeństwa, zniesiona będzie dodatkowa kontrola dokumentów. 

Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje i promocyjne oferty, podaj swój adres e-mail.

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry