mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Pekao Szczecin Open

Pekao Szczecin Open

Challenger ATP Pekao Szczecin Open

Od ponad 20 lat wspieramy organizację jednego z najlepszych turniejów tenisowych kategorii challenger organizowanych na świecie - Pekao Szczecin Open. To jedno z najważniejszych przedsięwzięć sportowych mających miejsce w naszym kraju. Organizatorzy wielokrotnie potwierdzali to, otrzymując kolejne nagrody - Challanger Awards 2002 czy Najważniejszej Imprezy Sportowej w 68. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

64 tenisistów z całego świata - w singlach i grze podwójnej - walczy na szczecińskich kortach o nagrody łącznej wartości 175 000 USD. Dodatkowo na koncie zwycięzców Pekao Szczecin Open pojawi się 90 nowych punktów rankingu ATP.

Firma mvb nieprzerwanie od ponad 20 lat angażuje się w przygotowania i przebieg Turnieju ATP Pekao Szczecin Open. Dbając o zaplecze technologiczne, telekomunikacyjne, zapewniając pomoc i bezpieczeństwo uczestników, widzom, dziennikarzom i zaproszonym gościom, udostępniamy swoją wiedzę oraz rozwiązania sprzętowe i technologiczne.

Z okazji jubileuszowej - 20 edycji turnieju (w 2012 roku) nasza firma przygotowała specjalne wydarzenie. Atrakcją był piątkowy Tenisowy Gwiazdozbiór mvb - show Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego, który zgromadził ogromną ilość kibiców na korcie centralnym.

"Matka" i "Frytka" tym razem  w nieco innej roli na korcie - stanęli po przeciwnej stronie siatki prowadząc pokazowe wymiany piłek z dziećmi ze szkółki tenisowej, dziećmi niepełnosprawnymi, aktorami oraz przedstawicielami zwycięzców licytacji charytatywnej na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Publika szalała na trybunach doceniając gromkimi brawami wszystkich zawodników. Dozę dobrego humoru na korcie dostarczyli artyści rozgrywający mecze przy zabawnych komentarzach Marcina Dańca.

Odwiedź stronę tegorocznego Pekao Szczecin Open i zasiądź na trybunach szczecińskich kortów w tym roku.

... a w galerii - zdjęcia z Tenisowego Gwiazdozbioru mvb z poprzednich lat ...

 

Zdjęcia

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry